O víkendu si odpočiňte a
vaření nechte na nás!

Objednejte si zásobu jídel do lednice


Objednat a vyzvednout

Čerstvé a bez chemie

Vydrží až 4 dny

Vyzvednutí bez čekání

Ohřejete i v mikrovlnce

Objednávka zchlazených jídel

Ornament - Lidová jídelna Těšnov

Už nevíte co každý víkend vařit, nebo Vás nebaví stát u plotny?
V Lidové jídelně Těšnov jsme pro Vás zavedli možnost online objednávky našich čerstvých jídel do lednice. Veškerá tato jídla jsou šokově zchlazena, aby vydržela co nejdéle čerstvá. Udělejte si v lednici zásobu svých oblíbených jídel, abyste se místo vaření mohli věnovat důležitějším věcem.

Nevybrali jste si z chlazených jídel? Nevadí! Podívejte se na naše klasické denní menu a přijďte si pochutnat na obědě z Lidové jídelny v jakýkoli všední den.

Objednat zchlazené jídlo
Vyberte si své oblíbené jídlo do pátečních 11:00
Zvolte čas vyzvednutí (11:00 - 14:30)
Vyčkejte na potvrzení objednávky
Vyzvedněte si ji v jídelně bez čekání ve frontě

Denní menu do Vašeho e-mailu

Návod na přípravu

Ornament - Lidová jídelna Těšnov

Krabičky s šokově zchlazeným jídlem skladujte v lednici a po jejich otevření ihned spotřebujte.

Návod na přípravu: Propíchněte krycí folii a jídlo v krabičce dejte hřát do mikrovlnné trouby na 3-4 minuty. Některá jídla lze ohřát po vyndání z krabičky také v kastrůlku na sporáku.

Přejeme dobrou chuť!

Názory našich zákazníků

Tomáš P.

"Super jídelna, jsem tam skoro každý den a pořád mi jejich jídla chutnají. Pracovně jezdím po celé Praze, ale na podobnou jídelnu stejných kvalit jsem ještě nenarazil. Prostě chutná a levná jídla, skvělý, sehraný a ochotný personál. Za mne můžu jenom doporučit."

Barbora L.

"Moje oblíbená jídelna. Super nízké ceny, každý den čerstvé suroviny, denně jiná obědová nabídka (výběr asi z 15 jídel), berou stravenky, pití k jídlu za 4Kč. Nemám co vytknout. Velké porce, chutné a poctivé jídlo :)"

Lenka S.

"Tahle jídelna je megastar, má skvělou retro atmosféru. Jídla jsou skvělá, hlavně velmi rozmanitý výběr a nikde nemají tolik bezmasých jídel. Polévky skvělé, saláty skvělé, zákusky skvělé. Kdo má na to dát celou sestavu (polévka, jídlo, zákusek, salát, pití) nemusí zaplatit víc než cca 115 Kč, ale je toho tolik že se to nedá sníst. Nelekejte se dlouhých front venku, obsluha má spád a zabere to možná 5 minut."

Markéta S.

"Lidová jídelna Těšnov u metra Florenc - tohle místo je pecka. Výborná a levná jídla, fronta až na chodník, ale postupuje opravdu rychle! Berou zde stranevnky a vrací na ně (ať už drobné, či stravenky menší hodnoty). Poměr ceny a kvality je úžasný. Vyhráli 3 certifikáty návštěvnosti, obsluha je velice rychlá a sympatická. K výběru jídla poslouží dvě velké obrazovky, na kterých si vybere opravdu každý. Nemám co vytknout."

© 2016 Lidová jídelna Těšnov Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. created by: Lukáš Tisoň & Lukáš Svoboda